Масов крос се проведе в Несебър по трасето на Джиро дʼИталия
Емил Атанасов, един от организаторите на събитието каза , че проявата има за цел да популяризира движението и здравословния начин на живот сред хора от всички възрасти.
Караме хората да бъдат активни. Събитието няма състезателен характер и е насочено към любовта към спорта и движението, посочи той.
Преди старта на кроса, от Стария град започна любителско колоездене.
В зона "Старт" в Стария град на Несебър от 12:30 часа ще има откриваща церемония на първия етап от Джиро д'Италия. Официалният старт на първия етап е насрочен за 14:00 ч.













Comments
comments powered by Disqus