Несебър

В зала “Армеец” Несебър се проведе семинар по бойни спортове

В зала „Арена Несебър“ се проведе семинар по граплинг и бразилско жиу-жицу (BJJ), воден от утвърдените бойци и шампиони Фарид Хадиев и Антони Тодоров.

Събитието събра участници от различни възрастови групи и нива на подготовка, които имаха възможност да усъвършенстват своите умения чрез техники от състезателно и професионално ниво. По време на семинара бяха разгледани различни аспекти на граплинга и BJJ, включително контрол, преходи, събмишъни и тактически подходи в тренировъчния и състезателния процес.

Семинарът премина в отлична атмосфера, съчетаваща интензивни тренировки, обмен на опит и мотивация за развитие. Както начинаещи, така и напреднали състезатели демонстрираха висока ангажираност, дисциплина и желание за усъвършенстване.

Организаторите изразяват своята благодарност към всички участници за проявеното уважение, спортсменство и активното участие по време на събитието.

Подобни инициативи допринасят за развитието на бойните спортове в региона и за изграждането на силна спортна общност.

Елена Фотева

viapontika@viapontika.com

Елена Фотева е дългогодишен фоторепортер и журналист, работила във вестниците "Свободен бряг" и "24 часа". Нейни теми са: звездните влияния и астрологията, опазването на природата, археологията, пътешествията и културните събития.

Comments

comments powered by Disqus