Поставят светофарна уредба при входа на Минералните бани
Докато монтират светофарната уредба, движението няма да бъде спирано, но ще се въведе временна реорганизация, така че нека шофьори и пешеходци бъдат внимателни при преминаване оттам.













Comments
comments powered by Disqus