Испански тийнейджър уби родителите и братчето си, след спор за оценки в училище
Случаят бе разкрит чак в петък вечерта от сестрата на майката, която отишла да ги навести, каза говорител на полицията.
„Сестрата на майката отишла в къщата, защото не е чула семейството няколко дни и тогава нейният племенник й каза, че е убил баща си, майка си и брат си“, каза роднината пред АФП. Тя съответно се е обадила в полицията, която потвърди по-късно, че е открила три тела вътре в къщата.
След това полицията арестува тийнейджъра, „15-годишен непълнолетен“, който е бил сам в къщата с телата в продължение на три дни. Той им казал, че се е "спорил с майка си за оценките в училище", след което използвал ловната пушка на баща си, за да убие нея, след това 10-годишния си брат и по-късно баща си.
Източник: БГНЕС













Comments
comments powered by Disqus