Две жени пострадаха при катастрофа в Бургаско
Лек автомобил „Пежо 107“, управляван от 21-годишна от Камено, не е спрял на знак „СТОП“ и е отнел предимството на „Ситроен“, шофиран от 29-годишна бузгазлийка.
При сблъсъка са пострадали и двете водачки. Шофьорката на „Пежо“- то е с контузия на таза и е била прегледна в УМБАЛ-Бургас, след което освободена за домашно лечение.
29-годишната бургазлийка е получила контузия на носа.













Comments
comments powered by Disqus