Американският президент ще покани отново Зеленски в Белия дом
Предстои американските дипломати да се срещнат с руските си колеги през следващите дни, за да обсъдят предложението, докато Марко Рубио присъства на срещата на Г-7 с колегите си външни министри.
„Никой не желае мира повече от украинците. Киев е готов да върви към тази цел, защото това искат хората най-много след повече от три години пълномащабно нахлуване на Русия“, посочи главният помощник на Зеленски - Андрей Ермак.













Comments
comments powered by Disqus