Кметът Димитър Николов поздрави Цанко Цанков за успешното преплуване на Северния канал
Димитър Николов пожела успех на плувеца в дейността му в обучението на млади надежди във водните спортове.
Цанко Цанков в момента се подготвя за поредното си предизвикателство. Той ще преплува разстоянието по река Дунав от Видин до Оряхово на 23 – 24 август тази година.













Comments
comments powered by Disqus