Бяха връчени дипломите на зрелостниците в най-голямото училище в Община Несебър
Тази година отличниците сред зрелостниците са 16 ученици. От тях две млади дами са с пълни шестици – Мая Минкова и Пламена Чимбулева, а с 5.99 завършва Иван Пудев. Освен дипломи, учениците получиха и почетни грамоти за постигнатите високи резултати в гимназиалния етап на обучение.
При ДЗИ по БЕЛ четирима ученици са с отлични оценки, като пълна шестица има Мая Минкова. Тя има пълна шестица и на защита на дипломен проект. От матурата по избор по профилиращ предмет 12 зрелостници са с отлични оценки.
Общо 71 са зрелостниците, които завършват СУ „Любен Каравелов“ тази година. Повечето от тях предпочитат да продължат образованието си в български висши учебни заведения.












Comments
comments powered by Disqus