Десетокласници представиха културното наследство на Несебър на чужди езици

Със своите знания, увереност и вдъхновение десетокласниците показаха, че чуждите езици са не само средство за комуникация, но и мост към представянето на богатото културно-историческо наследство на нашия град пред света. В реализирането на урока участие взеха г-жа Емилия Колева, г-н Стоян Златинов и г-жа Ваня Тенева, които с професионализъм и отдаденост подкрепиха учениците в това образователно и емоционално пътешествие.
Инициативата за провеждането на открития урок е на Христина Андреева, – директор на професионалната гимназия, благодарение на която посещенията в Стария град на Несебър се превръщат в традиция. Изнесеният урок позволява на учениците да учат сред живите страници на историята, да опознават културното наследство отблизо и да изграждат по-силна и трайна връзка с родния край.













Comments
comments powered by Disqus